Vīnogu kaulņu eļļa

Vīnogu kauliņu eļļa tiek iegūta ar auksto spiešanas metodi. Šī eļļa satur E, C un D vitamīnus un dažādas taukskābes. Vīnogu kauliņu eļļu plaši izmanto ādas kopšanā, jo tā lieliski mitrina, neaizsprosto poras un tā pat kā kakao sviests, ātri iesūcas ādā neatstājot taukainu sajūtu. 

Vīnogu kauliņu eļļa tiek izmantota visos Mai Šoko skrubjos.

 

Kakao sviests

Kakao sviestā ir tādas minerālvielas, kā varš un selēns, kas darbojas kā antioksidatns. Antioksidanti ādai ir svarīgi, jo pasargā šūnas no atmiršanas un līdz ar to ādu kopumā no novecošanās. Kakao sviests mitrinās Tavu ādu, padarīs to elastīgāku, piešķirs tai mirdzumu un gardu šokolādes aromātu. 

Kakao sviests ir visos Mai-Šoko skrubjos (izņemot Pirts Smiltsērkšķu skrubi).

 

Smiltsērkšķu ogas un eļļa

Smiltsērkšķu ogas satur praktiski visus dabā esošos vitamīnus. Grieķijas, Tibetas un Ķīnas medicīnas smiltsērkšķa dziednieciskās īpašības augstu vērtēja jau senos laikos. Šo tautu dziednieki smiltsērkšķi galvenokārt izmantoja dažādu ādas, gremošanas trakta un aknu slimību ārstēšanai. Mazliet vēlāk atklāja arī smiltsērkšķu eļļas sāpes remdinošo un dziedniecisko iedarbību iekaisumu gadījumos. 

Smiltsērkšķos ir minerālvielas dzelzs, mangāns, varš. Smiltsērkšķu eļļa daudz  E vitamīna, kas ir spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis. 

Smiltsērkšķu eļļa veicina ādas šūnu dalīšanos un tādējādi audu atjaunošanos, aizsargā no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes, mīkstina un mitrina ādu un mazina lokālu ādas kairinājumu.

Smiltsērkšķos tāpat atrodami arī daudzi dažādi karotenoīdi, kas veicina ievainojumu dzīšanu (par to liecina kaut vai smiltsērkšķiem raksturīgais oranžais tonis).

Smiltsērkšķu ogas un eļļa ir Smiltsērkšķu Skrubī un Pirts Smiltsērkšķu skrubī. 

 

Nāves jūras sāls

Nāves jūras sāls ir dabisks 26 minerālu un mikroelementu savienojums, kas ir sevišķi ieteicams sekojošos gadījumos:

  • Kustību un balsta aparāta traucējumi (artrīts, peri artrīts un artroze, locītavu traumas, osteohondroze, kaulu lūzumi, locītavu izmežģījumi, Behtereva slimība, hronisks reimatisms)
  • Ādas slimības (psoriāze, neirodermīts, ekzēma, furunkuloze, nātrene, atopiskais dermatīts, bērnu diatēze, vitiligo)
  • Elpošanas ceļu slimības (bronhiālā astma, ass hroniskais bronhīts, gripas inkubācijas, saaukstēšanās laikā)
  • Nervu un fiziskās pārslodzes gadījumos (vājuma sajūta - īpaši pēc slimības, stress, bezmiegs, galvas sāpes)

Nāves jūras sāls ir Nātru, Smiltsērkšķu, Asajā Kafijas Skrubī un visos pirts skrubjos. 

 

Medus

Medus satur bioloģiski aktīvas vielas, kas baro un dezinficē ādu, izvada toksīnus no organisma, veicina ādas šūnu apgādi ar barības vielām, kā arī padara ādu gludāku un elastīgāku. Parasti medu lieto pirts procedūru noslēgumā, lai aizvērtu ādas poras.

Medus ir Šokolādes Medus Maskā.

 

Nātru sēklas

Nātru sēklas bagātinās ādu ar vitamīniem, stiprinās ādu. Tās attīra asinis un uzlabo to sastāvu, kas palīdz justies možākam. Nātre ir neaizstājama pret ādas novecošanos.

Kalendārs
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8