Pelašķu ziedi

Pelašķu ziedi dziedina sīkus savainojumus, un iedarbojas arī kā pretiekaisuma līdzeklis. Pelašķu ziedi ir nealerģiski, tādēļ to lietojumam nav ierobežojumu. Pelašķu ziedos esošā ēteriskā eļļa palīdz pret klepu, saaukstēšanos, reimatismu un kaulu sāpēm.

Pelašķu ziedi ir Nātru skrubjos.

 

Krustnagliņas

Krustnagliņām piemīt antibakteriālas īpašības, līdz ar to tās ierobežo dažādas ādas infekcijas. Krustnagliņas arī satur C vitamīnu un omega-3 taukskābes, kas tās padara par ādu barojošu līdzekli. Krustnagliņas ir Svētku Skrubī

 

Rožu ēteriskā eļļa

Rožu ēteriskā eļļa pozitīvi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu un, tāpat kā šokolāde, stimulē seksualitāti. Runā arī, ka cilvēki, kas lieto rožu aromātu, izraisa patiku no pirmā acu uzmetiena. Šī eļļa ir antiseptisks un savelkošs līdzeklis, veicina šūnu atjaunošanos, lieliski mitrina un baro ādu. Rožu ēterisko eļļu lieto sausas un jutīgas ādas kopšanai.

 

Kumelīšu ziedi

Kumelīšu ziedi un sēklas mīkstina un nomierina ādu, tādēļ tos izmanto raupjas un sakairinātas ādas kopšanā. Vēl kumelītes ziedus izmanto kā nomierinošu un nogurumu mazinošu līdzekli, kā arī tie jau izsenis ir zināmi kā dezinficējoši.

 

Lavandas ēteriskā eļļa

Lavandas ēteriskajai eļļai piemīt antiseptiskas, atjaunojošas, mīkstinošas un relaksējošas terapeitiskās īpašības. Nomierinošo un atslābinošo īpašību dēļ lavandas ēteriskā eļļa palīdz mazināt depresiju, harmonizēt prātu un emocijas.

Lavandas ēteriskā eļļa dziedina un veicina ādas šūnu atjaunošanos. Lavanda palīdz dziedēt saulē apdegušu ādu, ievainojumus un izsitumus, kavē striju un grumbu veidošanos, to izmanto arī taukainas ādas attīrīšanai.

Lavandas ēteriskā eļļa ir Lavandas Skrubī un Pirts Skrubī ar Lavandu.

 

Magoņu sēklu eļļa

Magoņu sēklu eļļa ir mitrinoša, barojoša un ar augstu omega taukskābju saturu, kas padara to īpaši piemērotu ķermeņa ādas, sejas un pat matu kopšanai.

Magoņu sēklu eļļa satur A, E un B vitamīnus, kas palīdz cīnīties pret ādas izžūšanu un novecošanos, padara to mirdzošu un elastīgu, kā arī novērš diskomfortu, kas var rasties nelabvēlīgu apstākļu - saules, kondicionēta gaisa, aukstuma – ietekmē.

Magoņu sēklu eļļa ir Magoņu un Kanēļa skrubī

Kalendārs
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6